Kurumsal

Türkiye'nin her yerine poligon projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz

POL GRUP olarak Silah Atış poligonu proje ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Ayrıca hali hazırda mevcut olan poligonların yenileme ve ekipman tedarikleri konusunda da hizmet vermekteyiz. Poligon içinde yenilemeye gerek duyduğunuz her şey için ve poligon sarf malzemeleri tedariki için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Atış Poligonları müşteri istekleri ve uluslararası standartlar doğrultusunda projelendirilmektedir.

Uzun yıllar mimari proje ve uygulaması, poligon proje ve uygulaması yapan kişiler tarafından ortaya konan irade sonucu POL GRUP 2021 yılı Şubat ayında kurulmuştur. Sektörde son 33 yılda yüzlerce projede yer aldık ve her işte kendimizi daha da geliştirdik. Son 8 yıl içinde işe ağırlık Atış poligonu projelendirme ve uygulaması olmak üzere başta İstanbul olmak üzere çeşitli illerde bizzat poligon inşaat başlangıcından poligon teslimine kadar olan 25 projede yer aldık. Edindiğimiz tecrübe ve birikimleri siz müşterilerimize aktarmak amacıyla da POL GRUP' u kurduk. Amacımız inşaat şektörünün tüm alanlarında kaliteli ve uygulanabilir projeler geliştirmek, bu projeleri yaşama katmaktır. Atış poligonu sektöründe sistemleri ve projeleri daha da geliştirmek.Daha güvenli, daha verimli poligonlar projelendirerek kurulumunu yapmaktır. Tüm projelerde en ince detaya kadar analiz ederek siz değerli müşterilerimize tekliflerini sunmaktadır.İşinde uzman profesyonel kişilerle çalışmamız bize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.


Müşteriyle ilk tanışma aşamasından iş teslim aşamasına kadar en iyiyi, en sağlamı ve en sağlıklı projeyi hayata geçirmek için uzman kadromuz gerekli hassasiyet ve özeni göstermek için çabalamaktadır. Yaptığımız tüm işlerde ve projelerde , maaliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlarla projeler üretiyoruz.Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Deneyimimizi ve tecrübelerimizi değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.


POL GRUP olarak Türkiye'nin her yerine poligon projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ve profesyonel kadromuz sayesinde hızlı, kaliteli ve güvenli poligon proje ve kurulumunu yapmaktayız. Poligon projelendirmeden başlayarak poligon izni ve ruhsatı alınması aşamasında da müşterilerine hizmet vermektedir. POL GRUP, atış poligonunun yanı sıra poligon bünyesinde bulunması gereken bölümlerin (Atış hocası odası , ilk yardım odası, silah bakım odası, yönetim odası, lobi vb) projelendirme ve uygulamasını da yapmaktadır.

tekno poligon logo
poligon bodrum logo
poligon 34 logo
çevikhan poligon logo
avrupa poligon logo
prestij poligon logo
poligon metropol logo
4 logo
       
Polgrup
Cumhuriyet mahallesi Şehitler caddesi Concepta Plaza B Blok No:9/1 Kat : 13 D:57, 34515
Esenyurt/İstanbul
0212 852 07 68 - 0533 201 97 65 - 0533 204 27 65

© 2024 POL GRUP